3MKAYIŞ
TR EN
Kurumsal
Hakkımızda
Kalite Politikamız
  |   Hakkımızda

HAKKIMIZDA

3M KAYIŞ DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ. 23 yılı aşan üretim sürecinde tecrübeli teknik personeli ile güç ve hareket aktarma organları alanında faaliyet göstermekteyiz. Şirketimiz gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte ithalat ve ihracatı yükseltmeyi hedefle­mektedir. Müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda hizmet vermektedir.

Firmamız devamlı olarak ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.

MİSYONUMUZ
Modern yönetim sistemlerini uygulayarak, değişen ve büyüyen iş ortaklarımızın ihti­yaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve sektörde lider bir firma olarak aktarma ürünleri üretim sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kaliteli hizmet sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ

Sektöründe dünya lideri olan “OPTIBELT” ürünlerini Türkiye Pazarında, uzman teknik ve pazarlama personeli ile geniş ürün çeşitlerini müşterilerine en iyi fiyat ve en kısa sürede teslim etmeyi prensip edinmiştir.
 
 
3MKAYIŞ
Buyuk Kayacik Mahallesi K.O.S.B. Kuddusi Caddesi No:13 Selcuklu - Konya - Turkiye
T: +90 332 502 01 88 – 89   F: +90 332 502 01 90   W: www.3mkayis.com   E-Mail : import.export@3mkayis.com
2017 3M KAYIS DIS TIC. SAN. LTD. STI. Tüm hakları saklıdır.    Türkiye Distribütörü : Optibelt